Zabezpečovací systémy - Spectra/magellan

Naše společnost nabízí také montáže zabezpečovací techniky SPECTRA/MAGELLAN. Jedná se o ústředny pro menší a střední objekty, které nabízí naprogramování až 32 zón a dva podsystémy. Ústředna SPECTRA je určena pro drátovou komunikaci a ústředna MAGELLAN pro bezdrátovou komunikaci. Obě ústředny však mají jednotné programování, filosofii instalace a jednotnou nabídku klávesnic a modulů. Komunikace ústředny MAGELLAN je možná přes internet nebo přes mobilní síť.

Zabezpečovací ústředna smíšeného typu SPECTRA SP je určena pro malé až střední aplikace. Na desce ústředny je k dispozici pěr, osm nebo šestnáct vstupů s možností připojit deset, šestnáct nebo třicet dva zón v ATZ zapojení, další zóny lze připojit jako klávesové zóny nebo bezdrátové detektory s přijímačem RTX3. Ústředny je možné rozdělit na dva podsystémy a pro ovládání systému lze využívat 32 uživatelských kódů. Součástí ústředen je telefonní komunikátor určený pro komunikaci na PCO nebo na Váš mobilní telefon.

Zabezpečovací ústředna smíšeného typu MAGELLAN je určena také pro malé až střední aplikace. Ústředna je již na desce osazena bezdrátovým přijímačem 868MHz, což ji dělá vhodnou pro bezdrátové instalace. Kromě této možnosti připojení čidel je na desce možnost využít dva nebo pět vstupů s možností připojit čtyři nebo deset NC zón v ATZ zapojení. Ústředny je možné rozdělit na dva podsystémy a pro ovládání systému využívat 32 uživatelských kódů/bezdrátových klíčenek. Součástí ústředen je telefonní komunikátor určený pro komunikaci na PCO nebo na Váš mobilní telefon. Je možné zakoupit také klíčenky pro ovládání systému, čidla pro detekci pohybu nebo požáru a další doplňky umožňující realizovat kompletní instalaci v bezdrátovém provedení.